Oponeo sponsorem KS Deichmann ABUS MAT Sobótka

Założona w Bydgoszczy w 1999 roku spółka która w 2007 r. zadebiutowała na warszawskiej giełdzie Papierów Wartościowych jako spółka Akcyjna OPONEO.PL S.A. została sponsorem naszego projektu i wspierać będzie naszą akademię dla dzieci jeżdżących pod nazwą KS Deichmann ABUS MAT Sobótka oraz Bartka Huzarskiego i jego projekt akademii dla dorosłych Huzar Bike Academy.
Logo Oponeo pojawi się na naszych najnowszych, szytych właśnie strojach i z dumą będziemy reprezentować polskiego giganta na światowym rynku sprzedaży opon. Posiadająca ponad milion klientów w bazie danych oraz sprzedająca około miliona opon rocznie spółka Oponeo.pl wesprze finansowo nasz projekt do końca 2017 roku.

Dzięki pasji do kolarstwa współwłaściciela spółki Pana Ryszarda Zawieruszyńskiego udało nam się pozyskać tak ważnego również przyszłościowo sponsora, który wspierał będzie rozwój najmłodszych adeptów kolarstwa szosowego.

Cieszymy się bardzo na nadchodzący wielkimi krokami sezon, dziękujemy za wsparcie i za zaufanie.

Ryszard Zawieruszyński:
„”Zdecydowaliśmy się wesprzeć klub kolarski z Sobótki oraz Akademię HBA gdyż liczymy, iż dzięki takim działaniom uda się znaleźć w Polsce jeszcze więcej talentów sportowych. Nie bez znaczenia jest też osoba samego Bartka Huzarskiego, znakomitego kolarza, który swoją postawą, ciężką pracą i wytrwałością udowodnił, iż można osiągnąć założone sobie cele. Osobiście bardzo mi to zaimponowało i bez wahania odpowiedziałem na jego zaproszenie”

logo 2