DLA DZIECI

11401248_1689636457936355_4474267029697885785_n (Kopiowanie)Oferta skierowana dla dzieci, polega na zaszczepieniu w młodym człowieku pasji do kolarstwa. W pewnym wieku dzieci chcą a wręcz nawet muszą testować różne dyscypliny sportu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom projekt Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego przy bliskiej współpracy z klubem KS Deichmann ABUS MAT Sobótka zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat do czynnego udziału w treningach kolarskich.

Mając na uwadze młody wiek adepta, treningi w Akademii skierowane są głównie na ćwiczenia ogólnorozwojowe ale chcemy również przekazać jak najwięcej podstaw kolarskiego rzemiosła.11270450_677187482416491_4344113910928445135_o (Kopiowanie)

Dla dzieci ze szkół z którymi współpracuje Akademia sprawa jest bardzo prosta, gdyż w każdej z tych szkół przeprowadzamy półtoramiesięczny pilotażowy program podczas zajęć w-f. Przy współpracy naszych trenerów oraz nauczyciela w-f chcemy w dzieciach zaszczepić pasję do dwóch kółek. Jednocześnie mając na oku sporą grupę dzieci jesteśmy w stanie szybko wyselekcjonować grupę najbardziej uzdolnionych i zaangażowanych w zajęcia dzieci.

Po przejściu programu pilotażowego każde chętne dziecko otrzymuje od Akademii profesjonalny strój kolarski oraz rower i automatycznie przechodzi pod pozalekcyjny system szkolenia na treningach, cztery razy w tygodniu.

Dzieci których szkoły nie uczestniczą w programie pilotażowym, lub dzieci które zmieniły zdanie po fascynacji wyścigami, treningami i wyjazdami w jakich biorą udział rówieśnicy, proszeni są o kontakt z Akademią.

Bardzo ważną informacją może być fakt, że za przynależność do Akademii nie są pobierane żadne opłaty, każde dziecko przychodzące na treningi, dzięki naszym sponsorom, jest wyposażone we wszystko co jest mu niezbędne do trenowania.

ZAPISY

Z a p r a s z a m y

Wszystkie dzieci w wieku 10-14 lat posiadające kartę rowerową do przystąpienia w szeregi Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego.

Oferujemy:
– możliwość aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami
– zorganizowane treningi całoroczne
– opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego personelu
– rowery szosowe i górskie
– stroje kolarskie
– wyjazdy na wyścigi
– wyjazdy na zgrupowania i obozy sportowe

Dajemy dzieciom możliwość poznania i polubienia kolarstwa, nasi trenerzy we współpracy z klubem kolarskim KS Ślęża Sobótka dokładają wszelkich starań aby treningi były przeprowadzane w sposób bezpieczny oraz urozmaicony.

Każde dziecko którego rodzice lub opiekun prawny podpiszą stosowne dokumenty wstępuje w szeregi Akademii.

Za udział w treningach nie są pobierane żadne opłaty !!

Wszelkich informacji udzielamy pod nr.telefonu: Piotr – 792-636-401

oraz pisząc na adres email: hba@huzarski.pl