Twój stary rower

Twój stary rower

Zmieniłeś sprzęt, rozwijasz się, masz nowe potrzeby, nowe koła, nowy osprzęt albo po prostu coś zalega Ci w piwnicy. Nie wiesz co zrobić ze swoim starym ale wciąż sprawnym rowerem ? Przekaż go do naszej akademii.

Jeśli Twój stary rower, czy to górki czy szosowy, nadaje się do jazdy, z czystym sumieniem wsadziłbyś na niego swoje dziecko więc jego stan jest przynajmniej przyzwoity. Jeśli można go odmłodzić albo odzyskać z niego podzespoły które pomogą wyremontować inny sprzęt. Nie trzymaj go w piwnicy, przekaż go naszej akademii a nasi mechanicy wyremontują go i uszczęśliwią kolejne dziecko. Ten sam temat kierujemy w stronę kół czy starego osprzętu który jeszcze może komuś posłużyć.

Nasz projekt skierowany jest to wszystkich dzieci, niejednokrotnie z bardzo ubogich domów gdzie o rowerze można tylko pomarzyć. Dzięki naszemu sponsorowi, firmie Kross wyposażamy naszych podopiecznych w rowery szosowe, ale w programach pilotażowych i naborowych dzieci trenują głównie na rowerach górskich. Dlatego „każda sztuka” jest dla nas ważna, bo każdy podopieczny akademii jest ważnym ogniwem całego projektu.

Jeśli więc możesz nam pomóc prosimy o kontakt:

dzięki i pozdrawiam

huzar