Nasz projekt w finale „odLOTTOwa jazda z OSHEE”

Drodzy Państwo, przyjaciele, pasjonaci kolarstwa oraz kibice nasi i nie tylko nasi.

Mamy mega sprawę.

Złożyliśmy wniosek o wsparcie do Fundacji Lotto która to organizuje konkurs „odLOTTOwa jazda z OSHEE” i przeszliśmy do finałowej rozgrywki. Do wygrania gigantyczna jak na nasze warunki nagroda finansowa. Raz już pokazaliście, że w kolarstwie siła, ufundowaliście busa dla naszej akademii a Wasze imiona, nazwiska i ksywki do dziś dzień dumnie prezentujemy na naszym busie. Wierzymy  mocno, że i tym razem się uda.

Teraz sprawa wygląda dużo łatwiej. Cała akcja nie kosztuje Was NIC, zero, chodzi tylko o przyłączenie się do naszej grupy i zbieranie kilometrów pokonanych na rowerze (szosa, mtb itp.) na terenie polski a w tym przecież jesteśmy bardzo dobrzy prawda ?

Co trzeba zrobić. Założyć konto na endomondo, wejść w ten link https://www.endomondo.com/challenges/33637139 i przyłączyć się do projektu Ślęża Sobótka Bike Academy – projekt jest pod nr. 17

Dla ułatwienia dodamy, że konto na endomondo można połączyć z kontem Garmin (Ustawienia – Połącz – CONNECT) więc nie trzeba nawet instalować tego na telefonie ale warto raz w tygodniu wejść żeby zerknąć czy wszystko jest ok. Ostatecznie można  importować pliki w formacie tcx, gpx lub fit. Liczy się tylko rower w każdej postaci.

Akcja rusza 03.07.2017 od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59 ale przyłączać można się już dziś.

Wiemy, że razem damy radę i z góry dziękujemy  za przyłączenie się do naszego projektu, wspólne zbieranie kilometrów i pomoc.

Więcej informacji pod adresem http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/ lub na fb https://www.facebook.com/FundacjaLOTTO/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Środki chcemy przeznaczyć na:
– rozwój akademii
– kolarskie programy pilotażowe w szkołach
– rozwój akademii na gminy ościenne
– zgrupowania
– wyjazdy na wyścigi
– doposażenie sprzętowe
– zwiększenie kadry trenerskiej
– Młodzieżową ligę kolarską
– i wiele wiele innych w zależności od tego którą nagrodę uda nam się zdobyć.

Wierzymy w nasze wspólne zaangażowanie z pieniądze … te na pewno wydamy mądrze i w szczytnym celu.

Pozdrawiamy zarząd Ślęża Sobótka Bike Academy & Bartosz Huzarski

19598911_1639885059355072_1285523022219374857_n