Zgrupowanie w Zieleńcu 05.2017 – podsumowanie

Jesteśmy po kolejnym w historii działalności HBA krótkim ale treściwym zgrupowaniu w Zieleńcu. Tradycyjnie gościł nas pensjonat „Pod Orlicą” gdzie mieliśmy wszystko co było nam niezbędne, aby dobrze przygotować się do treningu, oraz po nim odpocząć. Nie bez znaczenia była również serwowana kuchnia w sportowym stylu.

Ogólnie wyjazd bardzo fajny, silna grupa więc i tempo na treningach było dobre. Pogoda dopisała i całe cztery dni wypaliły jeśli chodzi o jazdy na szosie. Zieleniec położony prawie 900 m.n.p.m to dość chłodne miejsce gdy na dole w Dusznikach jest 15 stC. Ale ponieważ pogoda była dla nas łaskawa, każdy wyjechał z kolarską opalenizną i uśmiechem na twarzy, jak wiadomo, pogoda może cały wyjazd popsuć albo go dodatkowo umilić.

Każdy dzień tradycyjnie rozpoczynaliśmy ćwiczeniami, lub poranną godzinną jazdą na czczo. Później trening główny od 11 do nawet 16 godziny. Przed kolacją ćwiczenia głównie rozciągające by móc w lepszej kondycji przystąpić do kolejnego dnia treningowego.

Będziemy kontynuować tą tradycję i już powoli planujemy kolejny wyjazd do Zieleńca. Bo gdzie nam będzie lepiej jak nie „u siebie”.

Zdjęcia:  http://hba.huzarski.pl/galeria-2/zieleniec-05-2017/